Perdeler Nasıl Beyazlar Ve Temizlenir

Evde tütün kullanıyorsanız ve çocuk sahibi iseniz beyaz perdeleriniz kirlenmesi çok normal bir durumdur. Tütünden çıkan kara dumanlar perdenin üzerine sinerek gün geçtikçe beyaz olan perdenizi sırasıyla sarartır, turunculaştırır ve karartma yolunda emin adımlar ile ilerler.

Perdeler nasıl beyazlar diye soracak olursanız bunun cevabı temizliktir. Temizlik konusunda sıkıntı yaşayanların ise perdelerini koyu renk almaları tavsiye edilir. Fakat bu konuda da bir sıkıntı olacaktır çünkü bu koyu perdelerin de üzerine koku sinecektir.

Perdenizi temizlemediğiniz sürece bu kokular burada kalıcı bir şekilde yerleşmeye başlayacaktır. Beyaz perdeden vazgeçmek istemiyorsanız ve ev dekorunuza en uygun perde rengi beyaz ise bundan vazgeçmeyin. Temizlik konusunu biz hallederiz. Uzun süredir yaptığımız iş olan perde temizliğinde, rengi sararmış ve kararmış perdeleri beyazlatmaktayız. İlk aldığınız gün gibi beyaz perdeler ile karşılaşmak için bi telefon kadar uzağınızdayız.

Perde Temizlenmesi

Perdeleri çamaşır makinelerinde 30 derece olacak şekilde yıkayabilirsiniz. Kurutmak için oldukça geniş bir alana sahip olmanız gerekecektir. Tüm perdeleri aynı anda yıkamak için ise evinizin büyük olması gerekiyor ki kurutabilirsiniz.

Bu gerekli koşulları sağlayamıyorsanız sizlere sunduğumuz perde temizleme hizmeti ile evinizde boşuna perde kurutmakla yer açmak için uğraşmadan en kısa sürede yıkama işlemini gerçekleştirebiliriz. Perdeler nasıl temizlenir alanında uzman ekibimiz sayesinde perdelerinize herhangi bir şekilde zarar gelmeyecektir.

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Son Yazılar

    Kalite Denince Sümer Perde | Çalıştığımız Markalar

    Bizim için en önemli öncelik sizlerin memnuniyetidir.